Ravage bij spoorbrug over N242 bij Heerhugowaard
Er is woensdagochtend een flinke ravage ontstaan bij de spoorbrug over de N242 bij Heerhugowaard. Een vrachtwagen met daarop een te hoge graafmachine tikte de brug aan. Hierdoor viel de machine van de vrachtwagen, waarbij het voertuig tegen een auto terechtkwam. Niemand is gewond geraakt.
Bron
www.noordhollandsdagblad.nl
Deel dit artikel
Het laatste nieuws voor tijdens de koffie
Altijd op de hoogte blijven van nieuws met betrekking tot vrachtwagen , auto , vastgereden , machine , brug , graafmachine en n242 ? De Nieuwsgrazer nieuwsbrief wordt dagelijks verstuurd om 10:00. Meld je ook aan!
Laatste
Reacties
Dit is niet de eerste keer dat de spoorbrug het zwaar te verduren krijgt. Volgens ProRail zijn er sinds 2016 twintig botsingen met de brug geregistreerd. Eerder werd al gesteld dat de brug waarschijnlijk veel vaker nog wordt geraakt door vrachtauto’s.
meer: noordhollandsdagblad.nl/regio/alkmaar/…