FrieslandCampina claimt beperkte opkomst staking

Bij de locaties van FrieslandCampina in Meppel, Beilen en Nuenen wordt vandaag gestaakt, maar de actiebereidheid is laag. Dit zegt de woordvoerder van de zuivelcoöperatie, net als de NZO. FNV kan zich 'absoluut niet vinden' in dit beeld. Lees hier meer over de stakingen.

Deel dit artikel

Reacties

+1
Kars
4 daagse werkweek met behoud van loon eist FNV. Worden die door d66 aangestuurd net zoals vleessector om maximale druk op melkveehouderij sector te zetten.
+5
t60402
@Kars wordt onderhand is tijd dat er paar weken helemaal niks geleverd gaat worden aan de supermarkten.
Waternap
Zondag gaat Borculo plat.....
+2
Melkboer16
@Waternap voor de bukne. Opslagtanks vol maken en maandag iets harder werken plannen kunnen ze wel bij RFC
Leo,s vriend
@Waternap Zondagnacht, van 10 tot 6, 1 shift maar.
kaas
De bonden zeggen rfc had goed jaar waarom niet iets extra voor de werknemers,maar als rfc een zlecht jaar heeft zeggen de werknemers ook niet wel leveren 2 of 3 % van het loon in .

Het laatste nieuws voor tijdens de koffie

Altijd op de hoogte blijven van nieuws met betrekking tot frieslandcampina , nzo , fnv en staking ? De Nieuwsgrazer nieuwsbrief wordt dagelijks verstuurd om 10:00. Meld je ook aan!

REACTIES
7
DEELNEMERS
7
WEERGAVES
2.280