Silent blocs vervangen voor beter comfort.

Met deze trekker is bijna niet te rijden, is uit 1989, zouden silent blocs versleten (hard) kunnen zijn. Heeft het zin om deze te vervangen voor meer comfort of heeft dat geen zin?

Deel dit artikel

Reacties

Op onze oude tractors zitten ook rubberen stootblokken/dempers, ja er zit wat verschil in tussen een goede en slechte, maar t is nog steeds een oude tractor zonder voorasvering ect. Enfin wilt u comfortabel rijden op een oudere tractor is een goede luchtgeveerde stoel en een setje oordopjes met geluidsonderdrukking een vereiste. Zo doe ik het thuis ook en dan vind ik het goed toeven, maar ik ben dan ook snel tevree
+1
JohanvS
Bandenspanning?

Het laatste nieuws voor tijdens de koffie

Altijd op de hoogte blijven van nieuws met betrekking tot trekker , vervangen , versleten en comfort ? De Nieuwsgrazer nieuwsbrief wordt dagelijks verstuurd om 10:00. Meld je ook aan!

REACTIES
2
DEELNEMERS
2
WEERGAVES
446